Број на оглас: 3679512
Објавен на: 24.09.2020, 13:02
1 / 12

Vectra c GTS 2.2 dti

2.300 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


071 218 642
Vectra c gts 2.2 dti
Motor lance
Solidna sostojba bez skrieni defeci
Mozna zamena bmw e39 mercedes w210 audi a6 c5 quattro