Број на оглас: 3679474
Објавен на: 23.04.2021, 09:12
1 / 8

Bmw 320d Compact

4.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава одлично сочувано BMW 320d 110kw-150кс Compact. Никакви дополнителни трошоци по колата, секогаш гаражирана, ситни гребаници по браниците, регистрирана со зелен картон до Мај 2021. Проверка на било кој овластен сервис. Мала корекција на цената по видување. Повеќе инфо на 075302128 или на Вибер 070866635