Број на оглас: 3679409
Објавен на: 26.09.2020, 16:50
1 / 1

Se prodavaat bandasi za BMW

По Договор Цената не е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со гуми за сите сезони
Дијаметар на бандаж:
17
Ширина на бандаж:
8J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
120
Ширина на гума:
Останато
Висина на гума:
Останато
Дијаметар на гума:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat komplet bandasi so gumi od dvata modeli.bandasite se vo odlicna sostojba zdravi pravi ne vareni balansirani so gumi spremni za montaza.
Kontak na 070 516 165