Број на оглас: 3677635
Објавен на: 26.02.2021, 09:10
1 / 8

Volkswagen passat 2.0 tdi

4.650 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


passat tdi 2.0 tdi 2007 god. od prv sopstvenik ,tip tronik menuvac redovno servisiran ,cetiri letni + cetiri zimski gumi, ful oprema.