Број на оглас: 3677575
Објавен на: 16.09.2020, 22:30
1 / 2

Ford Transit 2.2

5.400 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Kombeto e vo ekstra sostojba registrirano do April 8+1sediste,2 novi akomulatori servisirano