Број на оглас: 3677560
Објавен на: 16.09.2020, 18:20
1 / 9

Velosiped na rasklopuvanje

2 МКД Цената не е фиксна
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
20 "
Големина на рам:
Останато

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Velosipedot e vo odlicna sostojba se rasklopuva kako nov