Број на оглас: 3677335
Објавен на: 23.09.2020, 07:20
1 / 6

Kia Magentis 2.0 136 ks

1.500 €
Марка:
Kia
Модел:
Magentis
Година:
2005
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kia Magentis 2.0 100 kw 136 ks
2005 god na bg tabli
Benzin Plin
Na benzin odlicno raboti so plinot ima problem

070721548 Dare