Број на оглас: 3677067
Објавен на: 19.04.2021, 23:24
1 / 1

Euro kuka za Mercedes ml 2000 godina

130 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Kukata e nova donesena od Germania. Komplet so elektrika I se sto sleduva za montaza.