Број на оглас: 3677000
Објавен на: 30.09.2020, 15:31
1 / 5

Golf IV 1.9tdi 110ks

2.100 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Golf IV 1.9tdi 110ks 98g registriran do 1.2021 servisiran solidni gumi klimatronik elektrika
Mozi zamena
078274995 Valentin
078274995 Valentin
078274995 Valentin