Број на оглас: 3676326
Објавен на: 26.09.2020, 11:05
1 / 4

Keeway matrix

480 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


2006 g so prevod 2 takten avstrisko proizvodstvo a ne kinesko servisiran mala potrosuvacka