Број на оглас: 3676003
Објавен на: 26.09.2020, 09:09
1 / 3

Harmonika

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


Se prodava harmonika Delicia so 3 registri i 32 basovi vo ispravna sostojba i so kufer.