Број на оглас: 3675977
Објавен на: 23.09.2020, 16:26
1 / 9

Peugeot 206

1.500 € Цената не е фиксна 1.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Peugeot 206..2000 godina..Registrirano 27.04.2021.. 2 novi gumi smeneti na 07.08.2020.. 222 000 km realni..1.9 Diesel
5 litri na 100km
Rebrasti kajsh smenet 14.09.2020
Ulje-Filtri i dr. 14.09.2020
PERFEKT ZA POCETNIJACI (55kw)
Mali zabeleshki karoseriski