Број на оглас: 3675701
Објавен на: 29.09.2020, 20:57
1 / 9

KOMBE ZAMENA ZA AVTOMOBIL ILI ZA KES CITROEN JUMPER 2.2 HDI

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava ili zamenuva kombe CITROEN JUMPER 2.2 HDI 2003 god.So napraven komplet servis lamela potisna drug lager drzac na motor vodna pumpa rebrast kais klinast kais. Naredni 60000 km bez vlog vo odlicna sostojba. Istecena registracija. Za kes 3500eur. Za zamena 4500 eur