Број на оглас: 3675607
Објавен на: 16.09.2020, 13:58
1 / 5

X5

5.555 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
135 kw / 184 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


3.0d
184ks
2002g
Full oprema
Servisiran
Odlicno socuvan
Reg. 02.2021
Mozi zamena so realni ponudi
Info: 078632648