Број на оглас: 3675587
Објавен на: 24.02.2021, 00:42
1 / 9

Izdavam sprat od kuka

200 €
Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Струја
Дворна површина:
300 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Запад
Адреса:
Posledna 57

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam sprat od kuka vo nerezi na posledna 57.Spratot e kompletno namesten dnevna,kujna,spalna i toalet.