Број на оглас: 3675451
Објавен на: 30.09.2020, 18:12
1 / 3

Revolver Nagant 1898 godina

600 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Вид на оглас: Се продава


Se prodava revolver Nagant od 1898 godina.Original.Futrola za nagant.So dozvola.Cena po dogovor.