Број на оглас: 3675340
Објавен на: 26.09.2020, 01:48
1 / 1

Viluska so amortizeri 150cc

1.200 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2010
Модел:
Arora

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava komplet so amortiseri eftino