Број на оглас: 3675131
Објавен на: 22.09.2020, 21:33
1 / 4

VW Touareg TDI

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touareg
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
128 kw / 174 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam VW Touareg vo odlicna sostojba , cuvan , redovno odrzuvan vo ovlasten servis i garaziran ..
165 XXX km so moznost za bilo kakva proverka na voziloto .. Cena po dogovor - 078 477 930