Број на оглас: 3674595
Објавен на: 21.09.2020, 11:30
1 / 3

Audi A3 1.9 Tdi 66kw 90ks

2.200 € Цената не е фиксна 2.300 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e pali vozi reg nema nikakva maana cena 2200evra poveke info na tel 078 710 464