Број на оглас: 3674508
Објавен на: 18.09.2020, 15:43
1 / 2

Masinanza secenje drva

750 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina za secenje drva dizel

Info na tel 078404567 Risto