Број на оглас: 3674381
Објавен на: 27.09.2020, 19:02
1 / 1

Ajvar

250 МКД

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Вид на оглас: Се продава


Se prodava domasen ajvar od sopstveno proizvodstvo vrven kvalitet 1 teglo 250den.
naracki na tel od 1 septemvri
Tel.078 864 541