Број на оглас: 3674156
Објавен на: 21.09.2020, 13:30
1 / 1

Ајвар

250 МКД Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава домашен ајвар 1 тегло 250 ден. (благ/лут)
Нарачки од 1 септември
Пракаме и по карго низ македонија
тел. 078 864 541