Број на оглас: 3674111
Објавен на: 25.09.2020, 10:19
1 / 11

AUDI A6 1.9TDI 110KS 2001GOD MOZE ZAMENA

2.900 € 3.000 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e pali vozi vo super sostojba so 4letni i 4 zimsli gumi.se funkcionira do poslednoto kopche