Број на оглас: 3674034
Објавен на: 16.09.2020, 19:53
1 / 12

Se Prodava Passat 2.0 NEUVEZUVAN

14.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2014
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pasat 2.0 140ks HIGHLINE NEUVEZUVAN
Pasatot e vo odlicna sostojba
-Registriran Cela Godina
-Napraven Golem i Mal Servis (Servesna kniska od ovlasten servis)
-4 Novi Gumi
-Nov Akomulator (start/stop)
-Tempomat
-Parking Senzori (napred/nazad)
Info na tel: 072-250-081 Mitko