Број на оглас: 3673979
Објавен на: 21.09.2020, 12:56
1 / 10

Opel Tigra 1.6

900 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Tigra
Година:
1997
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
78 kw / 106 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Tigra 1.6 - 16 valve 116hp prv gazda
-122000km
-God: 1997
-servo
-sporski auspuf Remus (extra sound)
-centralno
-elektricni stakla
-kozni sedista
-generalka (rebrasti-zategaci-maslo-maslen filter)
-registracija zavrsena 05/20
-4 нови гуми
ПОВЕЌЕ ИНФО НА ТЕЛ: 075555543 075555543 075555543