Број на оглас: 3673875
Објавен на: 25.09.2020, 13:00
1 / 7

Стан во мичурин

82.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3
Квадратура:
103 m²
Греење:
Централно
Спрат:
Поткровје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2007
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
Адреса:
Венјамин Мачуковски 22

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан а две ниво во солидна состојба може и наместен, веднаш вселив