Број на оглас: 3673240
Објавен на: 17.09.2020, 01:42
1 / 7

MERCEDES E290 TD/KLIMA /reg.05.2021

3.250 € Цената не е фиксна 3.300 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 290
Година:
1996
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA MERCEDES E 290 TURBO DIZEL ZACUVAN ISPRAVEN ..MOTOR MENJAC PODVOZJE BEZ ZABELESKA ,ZDRAV ENTERIER ,ISPRAVNA KLIMA ,ELEKTRIKA NA 4 STAKLA ,ELEKTRIKA NA RETROVIZORI ,AL BANDASI 15 SO DOBRI GUMI ..