Број на оглас: 3673237
Објавен на: 30.09.2020, 06:25
1 / 1

Se prodava stan ili zamenuva za kujca

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2,5
Квадратура:
42 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
1960
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 1 Паркинг
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Aleksandar Makedonski 641

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava komplet renoviran stan pred 3 godini na glavna ulica na prizemje karsi prodavnicata od penata stanot e 42m2 vo sklop na stanot sleduva i zidana garaza od 20m2 so ploca i vizba od 5m2, se zamenuva i za postara kujca samo da e na dva sprata sostojbata ne e bitna info 075600200