Број на оглас: 3673218
Објавен на: 18.09.2020, 15:43
1 / 8

Ford Fiesta

2.400 € Цената не е фиксна 2.600 €
Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
80000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford fiesta 2003 godina
benzinec klima.abs.registrirana do juli 2021.uvezena od germanija.vo odlicna sostojba redovno servisirana . Cenata ne e fiksna

Tel za kontakt 070872880 viktor