Број на оглас: 3673192
Објавен на: 29.09.2020, 11:25
1 / 8

KOMBAJN ZMAJ 142

4.600 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kombajn zmaj 142 vo odlicna sostojba mozi da se vidi vo sekoe vreme, zaedno odi i bunker za vreki

Kontakt tel:
Hristijan: 078 243 995

078 243 995