Број на оглас: 3673186
Објавен на: 19.09.2020, 13:27
1 / 12

Audi A3

По Договор
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prekrasen avtomobil so realni km donesen od uvoz so servisna istorija so novi gumi proizveden 2005 god 1.9 tdi vredi da se vidi