Број на оглас: 3672861
Објавен на: 21.09.2020, 14:31
1 / 7

Yamaha Dt125x

2.300 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Yamaha
Вид:
Спортски
Година:
2006
Модел:
Dt125x
Километри:
25000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo odlicna sostojba, ima pominato 26000km, napraven e kompleten servis pred 700km i smeneto e:
- Lanec i dzvezdi
- Filter vozduh
- Svekica ngk iridium
- Plocki napred nazad
Motorot e donesen od 🇮🇹 pred 7 godini od prv gazda so 9000km
EDINSTVEN VO MAKEDONIJA