Број на оглас: 3672377
Објавен на: 23.02.2021, 23:20
1 / 12

Kompresor za vozduh

5.000 МКД Цената е фиксна
Deko
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Вид на оглас: Се продава


Nov
Prakam po kargo
25L - 5000den
50L - 7000den