Број на оглас: 3672249
Објавен на: 18.09.2020, 21:53
1 / 10

Opel Corsa

4.000 € Цената е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Corsa 2010 godina
Karakteristiki na avtomobilot
✅klima
✅abs
✅esp
✅elektrika na prozori
✅elektrika na retrovizori
✅airbag
✅bord kompjuter
✅halogenki
✅centralno na klucot
✅komandi na volan
-sredeni dokumenti do registracija
-nema nitu eden mehanicki problem
-nemate dopolnitelni vlozuvanja
☎️078390093☎️