Број на оглас: 3672243
Објавен на: 25.09.2020, 10:17
1 / 7

Wv Polo

По Договор Цената е фиксна 5.900 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
69 kw / 94 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Wolksvagen Polo 2010 Godina Maksimalno Socuvano so samo 130 000km!!! Novi gumi,nov akumulator ZA KES EKSTRA CENA 078 390 093