Број на оглас: 3671465
Објавен на: 27.09.2020, 17:41
1 / 7

POLO 1.4 TDI 55KS 2006 GOD (audi.seat.opel.punto.bora.golf)

3.650 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


POLO 1.4 TDI 55KS 2006 GOD
NOV UVOZ
PLATENO SE DO REGISTRACIJA
FUL OPREMA