Број на оглас: 3671463
Објавен на: 30.09.2020, 09:56
1 / 10

GOLF 5 1.9TDI 105 KS 2005/2004

4.450 € 4.550 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLF 5 1.9TDI 105 KS 2004G
NOV UVOZ
PLATENO SE DO REGISTRACIJA
FUL OPREMA
NOVI GUMI