Број на оглас: 3671367
Објавен на: 17.09.2020, 00:09
1 / 1

HTC U 11 Life

6.500 МКД Цената не е фиксна 8.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
HTC
Модел:
U11 Life
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e koristen 2 godini, potpolno ispraven i nisto ne mu fali, so zastitna maska. Kableto e USB Type-C. Slusalkite se fenomenalni i prilicno skapi (okolu 40 eur).