Број на оглас: 3671213
Објавен на: 16.09.2020, 23:01
1 / 9

Pojačalo BOA 2x 200 w so kutija vuferi

250 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Појачало

Вид на оглас: Се продава


Ekstra sočuvano vo funkcija e,lesno se instalira vo bagažnik formata na kutijata e prilagodena na bagažnikot kako I oblečena so materjal isto takov kako vo bagažnikot.gi imam site kabli za priklučok