Број на оглас: 3670346
Објавен на: 16.09.2020, 22:27
1 / 9

Куќа во Охрид

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
8
Квадратура:
305 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
250 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Година на градба:
1983
Година на реновирање:
2000
Број на балкони:
Повеќе од 5 балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Turisticka , Ohrid

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


П+2 , 305 м2 површина , 250 м2 двор , два посебни катови со посебни сатови за струја и вода . Катовите се по 112 м2,во близина на центарот на Охрид , цена по договор , комплетна документација информации на тел: 079202844