Број на оглас: 3670262
Објавен на: 08.04.2021, 20:08
1 / 4

se prodava tocak 076 731 057

По Договор
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки
Големина на тркало:
Останато
Големина на рам:
5 - 7 год.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


076 731 057