Број на оглас: 3669636
Објавен на: 21.09.2020, 21:51
1 / 3

Adapter za mikrofon

1.200 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


Shure mini xlr 4 pin to xlr 3 adapter za mikrofon isklucivo za dinamicki mikrofon ne e za kondenzatorski.

Tel:078/344-589 Klimco