Број на оглас: 3669513
Објавен на: 23.02.2021, 16:29
1 / 12

Mercedes Vito cdi 111

7.800 € 7.900 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
Vito
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vito cdi 111 , 2010 god , 116 ks . Aluminjumski felni , android Radio , Camera za parking , Navi. Original patnicko .Registriran so Zelen karton .do 20.10.2021 god.
Kon Tel.075 913 645