Број на оглас: 3668870
Објавен на: 25.09.2020, 06:58

pcenica

10 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava 2.5 tona pcenica.
10 den kg
Vo selo drenovci