Број на оглас: 3668792
Објавен на: 21.09.2020, 23:14
1 / 10

Kaciga L golemina

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Кациги

Вид на оглас: Се продава


Kacigata e vo top super sostojba...
Ne e koristena mnogu nema grebanici i oštetuvanja...
Goleminata na kacigata e L