Број на оглас: 3668338
Објавен на: 18.08.2020, 13:21
1 / 5

4500 evra imt 5136

4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Fiksna cena
1995
136 ks
Servo
Skoro novi gumi
.................Ne e za prodavajne...............