Број на оглас: 3668329
Објавен на: 20.09.2020, 00:36
1 / 4

3 TONSKA CISTERNA

920 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava cisterna 3 tonska so mali ostetuuvajna, pogodna za vlecejne so traktor, dzip. Povekje informacii na 075-341-259