Број на оглас: 3667205
Објавен на: 17.09.2020, 01:57
1 / 11

KEMPF POLUPRIKOLKA KIPER 38 m^3

12.900 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Poluprikolka kiper KEMPF 38 m^3 2005god