Број на оглас: 3666636
Објавен на: 17.09.2020, 20:30
1 / 8

Mercedes E320CDI,bez grepka,postegnat nema 2000g

2.999 € Цената не е фиксна 3.299 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 320
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
142 kw / 193 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Najubaviot karavan vo MK ,nema da krcne ili cukne,so cela mozna oprema sto postoi ,duri i masazeri na sedista,siber,novi gumi Lassa,servisiran se zivo i divo,menjac,motor,ve molam bez sporedbi so krsovite,voziloto prvo mora da se vidi,koska