Број на оглас: 3665572
Објавен на: 21.09.2020, 22:26
1 / 1

Aditiv za dpf filter kilo ipol za focus pezo 1.6 hdi

4.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Моторно масло и адитиви

Вид на оглас: Се продава


Aditive koj e za neka poveli zemeno po greska kilo ipol so crevo za stavanje